Home » Дослідження та рапорти » „Європейський Східний Університет” – підсумки та рекомендації

„Європейський Східний Університет” – підсумки та рекомендації

Представляємо до Вашої уваги нашу спільну публікацію, що стала підсумком частини проекту Європейський Східний Університет”. У ній насвітлено ряд ідей та рішень, завдяки яким освітня пропозиція, спрямована до зарубіжних студентів – у першу чергу з країн Східнього партнерства, – стане більш досконалою та набагато привабливішою.

У ній Ви знайдете інформацію на такі теми як:

 1. Перехід вищих навчальних закладів Польщі та Європи у статус міжнародних.
 2. Методологія досліджень проведених у рамках проекту, їх аналіз та характеристика.
 3. Результати соцопитування, проведеного у рамках проекту, серед молоді, що проживає на території країн Східнього партнерства:
  рішення потенційних студентів з країн Східного партнерства щодо їх визначення з вибором внз
  освітні плани опитуваних
  чинники, що стають вирішальними під час вибору ними місця навчання та напрямку майбутньої освіти
  – їхнє бачення переваг та труднощів, пов’язаних з навчанням за кордоном
  – сподівання щодо заспокоєння освітніх потреб стосовно їхніх очікувань
 4. Результатів опитуваннь, проведених у рамках проекту серед люблінських студентів, вихідців з країн Східнього партнерства, що стосувались оцінки ними вищих навчальних закладів Любліна та самого міста загалом.
 5. Рекомендації для вищих навчальних закладів та керівництва міста, щодо можливості вдосконалення освітніх пропозицій та послуг міста таким чином, щоб вони якмога повною мірою відповідали очікуванням зарубіжних студентів, особливо тих, що приїздять на навчання з країн Східнього партнерства.

Публікацію опрацьовано групою наукових працівників Люблінського Університету ім. Марії Кюрі-Склодовської у складі: канд. наук Йоанна Бєлєцка-Прус та канд.наук Мажена Крук (кафедра загальної соціології і дослідженнь над міграційними процесами, факультет філософії та соціології), а також канд.наук Якуба Ольховського (кафедра міжнародних відносин, факультет політології).

Заохочуємо до ближчого ознайомлення та вивчення інформації, яку знайдете у даній публікації. Інформуємо, що усі матеріали призначені для вільного і безкоштовного використання, видруку та розповсюдження.

Завантажити (польською мовою): EUW_Podsumowanie-i-rekomendacje

Завантажити (англійською мовою): European Eastern University – Summary and Recommendations