Home » Новини » III Ознайомча поїздка з семінарами в рамках проекту «Східний Європейський Університет”

III Ознайомча поїздка з семінарами в рамках проекту «Східний Європейський Університет”

Між 22 – 28 листопада 2015 року відбулася чергова, вже третя Ознайомча поїздка з семінарами, на цей раз у Словацькому Ружомбероці. Це був останній із серії візитів.
Учасники ознайомилися з функціонуванням Католицького університету в Ружомбероці, і з штаб-квартирою, а також з не-місцевими відділами. Метою візиту було придбати передові практики словацького університету, а також познайомитися з функціонуванням місцевих органів влади та їх взаємодією з іншими суб’єктами в галузі освіти та міжнародного співробітництва.
У візиті взяли участь представники всіх партнерів проекту: Самоврядування Міста Любліна, Люблінського католицького університету в Любліні, Університету Марії Склодовської-Кюрі в Любліні та Університету Міколаса Ромеріса з Вільнюса.

Учасники були прийняті ректорами Католицького університету в Ружомбероці, яки представили історію і діяльність університету. Практичний вимір у вивченні університету дав візит до Левочі та Кошице, де була представлена ​​діяльність місцевих відділень. Учасники ознайомилися з програмами навчання на різних відділеннях і напрямах, з міжнародним співробітництвом університету, послугами, наданими студентам, порядком прийому і формами підтримки іноземних студентів, управління якістю та багатьма іншими аспектами функціонування університету.

Дуже цікавим моментом на порядку денному була зустріч зі студентами, які або прийшли до Ружомбероку з інших країн, або отримали частину своєї освіти в інших країнах і після повернення в альма-матер зробили цікаві порівняння та оцінки, на їхню навчанні на Католицькому університеті в Ружомбероці. Великий інтерес був пред’явлений медіа семінарам, які також були стимулом до переговорів про співпрацю між університетами та органами місцевого самоврядування.
Програма візиту включала зустрічі в мерії Ружомберока, де учасники мали можливість поговорити з мером і його заступниками.
Ознайомча поїздка була часом для обміну досвідом, проблемами і передовими практиками у прийнятті університетами та містами іноземних студентів і створенні для них пропозиції.

DSC05360 DSC05362 DSC05376 DSC05397 DSC05408 DSC05421 DSC05423 DSC05437 T2.sk_010 T2.sk_013 T2.sk_025 T2.sk_032 T2.sk_044 T2.sk_051 T2.sk_083 T2.sk_160