Home » Новини » II Ознайомча поїздка та семінари в рамках проекту “Європейський Східний Університет”

II Ознайомча поїздка та семінари в рамках проекту “Європейський Східний Університет”

Черговий студійний візит в рамках проекту за нами!

Між 13 – 19 вересня, відбулася у Вільнюсі друга ознайомча поїздка з семінарами. Метою візиту було ознайомлення учасників з функціонуванням Університету Міколаса Ромеріса (MRU) та Управління міста Вільнюса і співробітництва між цими організаціями.

У візиті взяли участь представники всіх партнерів проекту – окрім Люблінського муніципалітету присутні були університети: Люблінський католицький університет, Університет Марії Кюрі-Склодовської в Любліні та Католицький університет в м Ружомберок у Словаччині.

Учасники зустрілися з владою MRU та ознайомилися з функціонуванням і будівлями університету. Ознайомилися з освітнім пропозицією, системою управління якістю навчання, міжнародним маркетингом, а також дослідженнями та інноваціями здійснюваними в MRU. Представники MRU детально представили порядок прийняття та обслуговування міжнародних студентів, обговорювали проблеми, які виникають на цьому грунті, та шляхи їх вирішення. Учасники також змогли побачити об’єкти університету, якими користуються іноземні студенти, а навіть зустрітися з іноземним студентом у нього в кімнаті в гуртожитку.

Програма візиту включала зустріч у Ратуші Вільнюса. Учасників привітав мер Вільнюса. Керівники та співробітники Управління проінформували гостей про структуру управління, політику міжнародного співробітництва та політику міста в галузі освіти.

Дуже цікавим моментом в порядку денному було відвідування ДЕМОЛА, установи, сполучуючої бізнес і студентів для створення інноваційних рішень для бізнесу молодими творчими людьми.

Ознайомча поїздка була також чудовою можливістю обговорити діяльність проекту, представлення та обговорення нещодавно завершених дослідженнь Люблінських університетів.

У численних індивідуальних зустрічах кожна людина могла говорити про загальні питання з представниками Університету Міколаса Ромеріса і міста Вільнюса. Ці зустрічі були обміном досвіду, проблем і хороших практик у прийнятті університетами та містами іноземних студентів і створення для них пропозиції.

У листопаді буде останній візит в рамках проекту. На цей раз він буде проходити в Католицькому університеті в Ружомбероці.

DSC05065 DSC05003 DSC04970 DSC04909 DSC04892 _DSC9817 _DSC9770 _DSC9759 _DSC9733 _DSC9554 _DSC9496 DSC05152