Home » Новини » Дослідницький проект завершений

Дослідницький проект завершений

Рекомендуємо вам прочитати доповіді трьох досліджень іноземних студентів, виконаних в рамках проекту “Європейський східний університет”.

Доповіді рекомендуємо прочитати особливо владам університетів і муніципалітету, які зацікавлені в придбанні іноземних студентів.

Дослідження було проведено в першій половині року 2015.

Вивчення мотивації майбутніх студентів з-за кордону

Дослідження проведене науковцями Університету Марії Склодовської-Кюрі в Любліні, з використанням онлайн-анкети на чотирьох мовах: польської, англійської, російської та української. В опитуванні знаходиться 500 учнів середньої школи і першорочних студентів, що навчаються у країнах Східного партнерства, у великій частині з України. Метою дослідження було вивчення мотивів, якими керуються молоді люди при проектуванні своєї освітньої кар’єри, і вибору вищих навчальних закладів за межами своєї країни.

Завантажити (українською мовою): Абстракт_EUW_звіт вивчення мотивації майбутніх студентів з-за кордону

Опитування задоволеності від вивчення у Любліні студентів з країн Східного партнерства

Дослідження було проведене вченими в Католицькому люблінському університеті Яна Павла II. Досліджувалися студенти з країн Східного партнерства. Опитування об’єднує дві методи дослідження: кількісне дослідження з використанням анкетування, проведеного між 150 чоловік і якісних досліджень у вигляді більш докладних інтерв’ю з 20 респондентами. Метою дослідження було дізнатися думок іноземних студентів о багатьох аспектах вчення в Любліні та визначити їх рівень задоволеності пропозицієї університетів і міста.

Завантажити (польською мовою): Абстракт_EUW_Дослідницький звіт задоволення від навчання в Любліні студентів з країн Східного партнерства

Вивчення існуючих рішень і передового досвіду

Опитування було проведено співробітниками Управління міжнародного обміну Люблінського технічного університету, методом кабінетних досліджень. Звіт включає в себе аналіз 10 обраних університетів (8 зарубіжних університетів і 2 польських), які були обрані для спільного дослідження консорціумом університетів, які застосовують передовий досвід, гідний використання в рамках розробки пропозицій для іноземних студентів. Звіт включає в себе питання, пов’язані з академічними та неакадемічними питаннями, інтернаціоналізацією стратегій і роз’ясненням питань, що стосуються студентів з країн Східного партнерства аналізованих університетів.

Завантажити (польською мовою): Абстракт_EUW_Звіт про існуючі рішення і передові практики