Home » Партнери » Університет Марії Кюрі-Склодовської

Університет Марії Кюрі-Склодовської

Університет Марії Кюрі-Склодовської у Любліні – це найбільшим державним університет в східній частині Польщі. Він був заснований в 1944 році, беручи на свою покровительку видатного польського фізика і хіміка, першовідкривача нової галузі хімії – радіохімії, двічі лауреата Нобелівської премії Марію Кюрі-Склодовську.

За 70 років свого існування університет постійно розвивається і зазнає безліч трансформацій. З структури університету відокремилися Медичний університет і Люблінська політехніка. Сьогодні Університет веде науково-дослідницьку діяльнісь на 12 факультетах, в тому числі на Заміському відділі в Пулавах.

В даний час в університеті навчається майже 22 000 студентів, у тому числі понад 1100 іноземців, 751 аспірантів і докторантів і близько 1450 слухачів курсів післядиломної освіти. Освітня пропозиція вишу – це понад 60 спеціальностей ( ступіть бакалаварату, ступінь магістра, цілісні магістерські програми), майже 20 напрямків навчання в аспірантурі та 90 курсів післядипломного навчання.

Університет вирізняє унікальне студентське містечко в центрі міста: навчальні будинки, 9 студенських гуртожитків високого рівня, клуби , спортивні і культурні об’єкти, бібліотеки та ін. Студенти можуть розвивати свої зацікавлення в численних наукових колах, студентських організаціях, художніх колективах а також у спорті. В рамках УМКС діє дуже популярний Дитячий університет. Разом з іншими університетами також проводяться заняття в Університеті третього віку.

zdjęcie EUW nr 2