Home » Партнери » Католицький університет в Ружомберок

Католицький університет в Ружомберок

Місія

Католицький університет в Ружомберок – це державний університет релігійного профілю. Він був заснуваний за участю Конференції словацьких єпископів і Національної ради Словацької Республіки. КУР свою діяльність в основному зосереджує в галузі гуманітарних, історичних, педагогічних, соціальних та медичних наук, а також у дисциплінах пов’язаних з мистецтвом, економікою, управлінням та правом.

Цінності

  • Правда – пошук істини і бажання нею поділитися.
  • Єдність – робота в напрямку спільної мети і дотримання принципу субсидіарності.
  • Професіоналізм – підтримка розвитку людей на основі якісної освіти, науки і наукових досліджень.
  • Відповідальність – чинення добра сумлінно і дотримування принципу солідарності.

KU faculthy of Health Care

Істрія

Можливість створення католицького університету в Ружомберок, Словаччина (КУР), з’явилася після Оксамитової революції в 1989 році. Єпископи Словаччини зробили зусилля, щоб відкрити Факультет педагогіки, який виховув би католицьких вчителів. Статут Педагогічного інституту св. Андрій у Ружомберок підписано 29 червня 1995 в місцевосці Дольна Крупа. Університет створено 1 квітня 2000 р. на підставі Закону Національної ради Словацької Республіки від. 10 травня 2000 р. про створення Католицького університету в м. Ружомберок. З 1 квітня 2002 КУР став державним університетом релігійного профілю.

Тепер

Католицький університет в Ружомберок має чотири факультети (Факультет літератури і мистецтва, Факультет педагогіки, Факультет богослов’я, Факультет громадської охорони здоров’я). У 2010/2011 навчальному році в університету навчалося 7700 осіб, у тому числі 4100 студентів зі Словаччини, 3600 з-за кордону і 430 аспірантів та докторантів. КУР належить до Міжнародної федерації католицьких університетів та Fédération des Universités Catholiques Européennes.

Згідно останнього рапорту Academic Ranking and Rating Agency (ARRA) КУР у чотири рази перевищив середню за показниками якості. Університет отримав 41,5 балів, тобто на 5,3 балів більше, ніж попереднього року. Таким чином, КУР є єдиним вищим навчальним закладом в Словаччині, який у період аналізу показав таку високу швидкість безперервного зростання показників якості.

library of KU