Home » Партнери » Університет Міколаса Ромеріса

Університет Міколаса Ромеріса

Міжнародний Університет соціальних, гуманітарних наук та інформатики у Вільнюсі (Литва), заснований в 2004 році.

Громада університету нараховує близько 15 тис. студентів з Литви та 38 інших країн, а також понад 1200 викладачів та адміністративного персоналу.

УМР займається фундаментальними та прикладними дослідженнями, бере участь у національних, регіональних і міжнародних програмах та науково-дослідних проектах, використовує результати наукових досліджень у практику і розповсюджує їх. Міждисциплінарний досвід університету в рамках проведених наукових досліджень в таких пріоритетних напрямках:

  • Спарведливість, безпека та права людини;
  • Соціальні технології;
  • Зрівноважений розвиток в контексті глобалізації;
  • Покращення якості життя та розширення можливостей на ринку праці;
  • Постійність та зніни цінностей у глобальному суспільстві.

MRU1

УМР нараховує п’ять факультетів:

  • ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА УПРАВЛІННЯ ФІНАНСІВ
  • ФАКУЛЬТЕТ ПРАВА
  • ФАКУЛЬТЕТ СОЦІАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
  • ФАКУЛЬТЕТ ПОЛІТОЛОГІЇ ТА УПРАВЛІННЯ
  • ФАКУЛЬТЕТ ГРОМАДСЬКОЇ БЕЗПЕКИ

Факультети включають в себе 9 кафедр, 14 інститутів і Школу бізнесу та засобів масової інформації Міколаса Ромеріса – Middlesex University Business and Media School (BMS).

Університет пропонує більше 112 програм навчання (31 спеціальності зі ступнем бакалавра 74 магістерські програми, 6 напрямків аспірантури та 1 програма навчання, що не дає наукового ступеня. Університет у своїй пропозиції навчання має також 22 спеціальності англійською мовою, на котрих ведеться співпраця із зарубіжними університетами. Навчання і дослідження проводиться в міждисциплінарних сферах, а також у таких дисциплінах як право, державне управління, економіка, фінансове управління, психологія, соціальна робота, соціальна політика, соціологія, педагогіка та ін.

Університет Міколаса Ромеріса є повноправним членом наступних організацій, котрі об’єднують вищі навчальні заклади: Міжнародна асоціація університетів (анг. International Association of Universities – IAU), Європейська асоціація університетів (анг. European University Association – EUA), Європейська асоціація міжнародної освіти (анг. European Association for International Education – EAIE) та ін. УМР тісно співпрацює з більш ніж 200 міжнародними організаціями, в тому числі університетами, приватними та громадськими організаціями. Університет Міколаса Ромеріса реалізує національні й міжнародні проекти в галузі розвитку інфраструктури, досліджень і навчання, а також поширення співпраці між дослідниками, викладачами та студентами..

Університет має досвід в управлінні проектами на національному та міжнародному рівні. У 2014 році університет завершив 17 проектів, фінансованих Литвською науковою радою та з інших національних коштів, 23 проекти, фінансованих зі структурних коштів ЄС, 28 міжнародних проектів, фінансованих в рамках Erasmus +, а також програми Європейської комісії, NordPlus, COST та інші.

A 3777