Home » Партнери » Ґміна Людбін – Координатор проекту

Ґміна Людбін – Координатор проекту

Люблін, називають східною столицею Польщі. Це місто є найбільшим і таким, що найшвидше розвивається на правому березі Вісли. Як столиця Люблінського воєводства виконує роль адміністративного, економічного і культурного центру регіону. Населення міста досягає майже 340 000, що робить Люблін дев’ятим за величиною містом в Польщі.

Понад 700-річну історія Любліна сповнена подій, які змінювали Польщу та Європу. Багата історія, розташування в мультикультурному плавильному котлі, історична спадщина Любліна насичена традицією Ягеллонів, змішанням народів, культур і релігій, створила чарівну атмосферу, яку тут можна побачити і відчути. Це місце приваблює унікальною атмосферою, багатою архітектурою і численними пам’ятниками.

10.10 2007 Lublin Starowka lubelskafot. Mikolaj Majda

Люблін є одним з найважливіших і найбільш процвітаючих академічних осередків в Польщі. Спокушує навчатися тут широким спектром факультетів та спеціальностей, чудовими науковцями та різноманітними заходами по підтримці студентів, на приклад стипендії та нагороди. Тут знаходиться 9 вищих навчальних закладів, 5 з них – це державні університети, 4 – приватні. Люблін – місто молодих і активних. Тут навчається і розвиває свої зацікавлення більше ніж 75 тис. студентів, у тому числі понад 4 тис. студентів з-за кордону.

Люблін – це Брама на схід, візитна картка Польщі в контактах з країнами Східного партнерства. Це результат не тільки геополітичної, але й історичної спадщини міста. Люблін є беззаперечним лідером в цілій Польщі у співпраці зі східними партнерами. Це відноситься як до офіційних контактів на рівні органів влади та управлінь, так і прямих контактів багатьох установ, фірм, компаній та неурядових організацій.

10.10 2007 Lublin Starowka lubelskafot. Mikolaj Majda