Home » Дослідження та рапорти

Category Archives: Дослідження та рапорти

Інформаційна брошура “Навчайся в Любліні”

У доступі вже з’явилась брошура, видання якої має за мету заохочення молодих людей, особливо вихідців із країн “Східного Партнерства”, до навчання у Любліні, надає інформацію про академічний потенціал міста та зміцнює усіх зацікавлених у переконанні, що Люблін є прекрасним місцем для здобуття вищої освіти. У брошурі міститься також інформація, що стосується  нових освітніх програм, розроблених у рамках “Європейського Східного Університету”.

Брошуру видано 4 мовами: польською, англійською, українською та російською. Розповсюдженням видання займатимуться місто Люблін та люблінські вищі навчальні заклади, які беруть участь у проекті: Університет ім. Марії Склодовської-Кюрі, Люблінський Католицький Університет ім. Івана Павла ІІ та Люблінська Політехніка. (more…)

„Європейський Східний Університет” – підсумки та рекомендації

Представляємо до Вашої уваги нашу спільну публікацію, що стала підсумком частини проекту Європейський Східний Університет”. У ній насвітлено ряд ідей та рішень, завдяки яким освітня пропозиція, спрямована до зарубіжних студентів – у першу чергу з країн Східнього партнерства, – стане більш досконалою та набагато привабливішою.

У ній Ви знайдете інформацію на такі теми як: (more…)

Доповідь з ознайомчої поїздки та семінарів в Любліні

У доповіді міститься опис і огляд першого ознайомчого візиту в рамках проекту, який відбувся в Любліні в період 11-15 Травень 2015 року. Тут ви також можете знайти рекомендації та висновки в плані освіти і поза освітньої діяльності для іноземних студентів, наданих іноземними учасниками навчального візиту у Вільнюсі та словацьком Ружомбероці.

Завантажити (польською мовою): EUW_звіт Ознайомча поїздка та семінари в Любліні

Вивчення існуючих рішень і передового досвіду

Опитування було проведено співробітниками Управління міжнародного обміну Люблінського технічного університету, методом кабінетних досліджень. Звіт включає в себе аналіз 10 обраних університетів (8 зарубіжних університетів і 2 польських), які були обрані для спільного дослідження консорціумом університетів, які застосовують передовий досвід, гідний використання в рамках розробки пропозицій для іноземних студентів. Звіт включає в себе питання, пов’язані з академічними та неакадемічними питаннями, інтернаціоналізацією стратегій і роз’ясненням питань, що стосуються студентів з країн Східного партнерства аналізованих університетів.

Завантажити (українською мовою): Абстракт_EUW_Звіт про існуючі рішення і передові практики

Опитування задоволеності від вивчення у Любліні студентів з країн Східного партнерства

Дослідження було проведене вченими в Католицькому люблінському університеті Яна Павла II. Досліджувалися студенти з країн Східного партнерства. Опитування об’єднує дві методи дослідження: кількісне дослідження з використанням анкетування, проведеного між 150 чоловік і якісних досліджень у вигляді більш докладних інтерв’ю з 20 респондентами. Метою дослідження було дізнатися думок іноземних студентів о багатьох аспектах вчення в Любліні та визначити їх рівень задоволеності пропозицієї університетів і міста.

Завантажити (українською мовою): Абстракт_EUW_Дослідницький звіт задоволення від навчання в Любліні студентів з країн Східного партнерства

Вивчення мотивації майбутніх студентів з-за кордону

Дослідження проведене науковцями Університету Марії Склодовської-Кюрі в Любліні, з використанням онлайн-анкети на чотирьох мовах: польської, англійської, російської та української. В опитуванні знаходиться 500 учнів середньої школи і першорочних студентів, що навчаються у країнах Східного партнерства, у великій частині з України. Метою дослідження було вивчення мотивів, якими керуються молоді люди при проектуванні своєї освітньої кар’єри, і вибору вищих навчальних закладів за межами своєї країни.

Завантажити (українською мовою): Абстракт_EUW_звіт вивчення мотивації майбутніх студентів з-за кордону

Вивчення мотивації потенційних студентів з-за кордону

Університет Марії Кюрі-Склодовської проводить дослідження на тему освітніх планів молодих людей з країн Східного партнерства. Опитування адресоване до учнів останніх класів загальноосвітніх шкіл, а також студентів молодших курсів. Заохочуємо молодих людей, що живуть в Україні, Білорусі, Молдові, Грузії, Вірменії та Азербайджану заповнити електронну анкету. Це займе лише 10 хвилин!

Щоб заповнити анкету, будь ласка, перейдіть за посиланням:

https://ankiety.umcs.pl/surveys/7/participate/