Home » Партнери

Category Archives: Партнери

Люблінська політехніка

Люблінська політехніка має понад 60 років досвіду і традиції в навчанні інженерів та міцну позицію серед інших вищих навчальних закладів. На шести факультетах, проводиться навчання на 17 спеціальностях, програма яких створена з урахуванням потреб ринку праці. Технічні спеціальності мають вирішальне значення для економічного розвитку, оскільки випускники технічних вишів знаходять свою першу роботу швидше і мають більше шансів на кар’єру. Висококваліфікований викладацький склад і сучасний науковий апарат Люблінської політехніки дає додаткову впевненість, що вибір навчалього закладу був слушним.

Університет розташований в студенському містечку з населенням майже 100 тисяч студентів, котре доступним для «студентської кишені». У Люблінській політехніці, діє академічний хор, ансамбль бального танцю “Гамза”, ансамбль пісні і танцю, група сучасного танцю, телебачення Pollub.tv і студенське агенство фотографіі. Студенти мають можливість використовувати добре обладнаний спортивний зал, футбольні поля, тенісні корти і розвивати свою спортивні зацікавлення у багатьох спортивних секціях. Університет має чотири студентській гуртожитки, їдальні і численні кафе. Матеріальна допомога для студентів включає в себе соціальні стипендії, ректорські стипендії за успіхи в науці, спортивні чи художні досягнення а також інші види допомоги.

Студенти об’єднуються в студентському самоврядуванні, спільно приймають участь у формуванні «обличчя» Політехніки. Щороку самоврядний орган Університету організовує в місті дні студентської культури – Ювеналія, під час яких окрім участі в концертах зірок, можна прийняти участь у спортивних змаганнях і різноманітних конкурсах. Атмосфера, яка панує в університеті, робить так, що випускники повертаються сюди, щоб продовжити навчання або активно діяти в Товаристві випускників і друзів Люблінської політехніки. (more…)

Університет Марії Кюрі-Склодовської

Університет Марії Кюрі-Склодовської у Любліні – це найбільшим державним університет в східній частині Польщі. Він був заснований в 1944 році, беручи на свою покровительку видатного польського фізика і хіміка, першовідкривача нової галузі хімії – радіохімії, двічі лауреата Нобелівської премії Марію Кюрі-Склодовську.

За 70 років свого існування університет постійно розвивається і зазнає безліч трансформацій. З структури університету відокремилися Медичний університет і Люблінська політехніка. Сьогодні Університет веде науково-дослідницьку діяльнісь на 12 факультетах, в тому числі на Заміському відділі в Пулавах. (more…)

Люблінський католицький університет Іоанна Павла II

Люблінський католицький університет Іоанна Павла II (КУЛЬ) є найстарішим університетом в Любліні та одним з найстаріших університетів у Польщі. Він був заснований в 1918 році за ініціативи католицького священика Ідзі Радішевського, який і став його першим ректором. Від початку свого існування завданням університету є служба Богу і батьківщині – Deo et Patriae. КУЛ, протягом своєї майже 100-річної історії, став одним з найважливіших центрів католицької думки, які вплинули на формування польської науки і культури, отримавши широке визнання в країні та за кордоном.

Сьогодні КУЛ – це університет відкритий на цивілізаційні та наукові виклики. Університет навчає своїх студентів на таких факультетах: Факультет богослов’я, Юридичний факультет, Факультет канонічного права та адміністрації, Факультет філософії, Факультет гуманітарних наук, Факультет соціальних наук, Факультет біотехнології і наук про навколишнє середовище, Факультет математики, інформатики та ландшафтної архітектури, Заміський відділ юридичних та економічних наук в Томашові Любельському та Заміський факультет права та соціальних наук в Стальовій Волі. В організаційній структурі університету є також інші наукові підрозділи, у тому числі Інститут лексикографіки, Коледж міжсекторного індивідуального навчання в галузі гуманітарних та соціальних наук, Міждисциплінарний центр з наукових досліджень та ненаукові підрозділи, на приклад Відкритий університет, Літня школа польської мови та культури. (more…)

Католицький університет в Ружомберок

Місія

Католицький університет в Ружомберок – це державний університет релігійного профілю. Він був заснуваний за участю Конференції словацьких єпископів і Національної ради Словацької Республіки. КУР свою діяльність в основному зосереджує в галузі гуманітарних, історичних, педагогічних, соціальних та медичних наук, а також у дисциплінах пов’язаних з мистецтвом, економікою, управлінням та правом.

Цінності

  • Правда – пошук істини і бажання нею поділитися.
  • Єдність – робота в напрямку спільної мети і дотримання принципу субсидіарності.
  • Професіоналізм – підтримка розвитку людей на основі якісної освіти, науки і наукових досліджень.
  • Відповідальність – чинення добра сумлінно і дотримування принципу солідарності.

(more…)

Університет Міколаса Ромеріса

Міжнародний Університет соціальних, гуманітарних наук та інформатики у Вільнюсі (Литва), заснований в 2004 році.

Громада університету нараховує близько 15 тис. студентів з Литви та 38 інших країн, а також понад 1200 викладачів та адміністративного персоналу.

УМР займається фундаментальними та прикладними дослідженнями, бере участь у національних, регіональних і міжнародних програмах та науково-дослідних проектах, використовує результати наукових досліджень у практику і розповсюджує їх. Міждисциплінарний досвід університету в рамках проведених наукових досліджень в таких пріоритетних напрямках:

  • Спарведливість, безпека та права людини;
  • Соціальні технології;
  • Зрівноважений розвиток в контексті глобалізації;
  • Покращення якості життя та розширення можливостей на ринку праці;
  • Постійність та зніни цінностей у глобальному суспільстві.

(more…)

Ґміна Людбін – Координатор проекту

Люблін, називають східною столицею Польщі. Це місто є найбільшим і таким, що найшвидше розвивається на правому березі Вісли. Як столиця Люблінського воєводства виконує роль адміністративного, економічного і культурного центру регіону. Населення міста досягає майже 340 000, що робить Люблін дев’ятим за величиною містом в Польщі.

Понад 700-річну історія Любліна сповнена подій, які змінювали Польщу та Європу. Багата історія, розташування в мультикультурному плавильному котлі, історична спадщина Любліна насичена традицією Ягеллонів, змішанням народів, культур і релігій, створила чарівну атмосферу, яку тут можна побачити і відчути. Це місце приваблює унікальною атмосферою, багатою архітектурою і численними пам’ятниками. (more…)